Piithalat StockMount İşbirliği

StockMount Market - Piithalat İşbirliği

 

Piithalat ilkleri gerçekleştirmeye devam ediyor.

 

Türkiye’nin ilk ve tek online tedarikçi pazarı StockMount Market ile online perakende sektörüne verdiğimiz hizmeti artırarak devam ettiriyoruz.

 

StockMount Market’in çekirdek tedarikçileri arasında yer alan Piithalat.com, 6.000 den fazla ürün çeşidi ile sizlere stoksuz satış imkanı sunuyor.

 

StockMount Market üzerinden Piithalat.com ürünlerini nasıl satabileceğinize ilişkin soru ve cevapları aşağıda bulabilirsiniz.

 

StockMount Market nedir?

 

StockMount Market; N11, GittiGidiyor, HepsiBurada, Akakçe, ePttAVM, SanalPazar vb. Pazar yerlerine entegrasyon hizmeti veren Türkiye’nin en gelişmiş entegratörü StockMount Teknoloji A.Ş. nin online tedarikçi pazaryeri uygulamasıdır.

 

StockMount kullanıcıları, Market içinde yer alan Piithalat ürünlerini diledikleri mağazalarında sadece listeleme şartlarını (Fiyat, kargo şekli, kargo süresi vb.) yaparak kolayca listeleyebilirler.

Ürünler mağazada satıldığında yine StockMount paneli üzerinden ürünü satın alırlar.

Ürünün sevkiyatı Piithalat tarafından yapılır.

 

Piithalat ürünlerini mağazalarıma ÜCRETSİZ nasıl eklerim?

Tek yapmanız gereken https://www.stockmount.com/tr-tr/fiyatlar.html adresinden “MarketMount” paketi ile üyelik oluşturmak ve Market bölümünden Piithalat’ı seçerek ürünleri satışa çıkarmak.

 

Ürünleri tüm mağazalarıma ekleyebilir miyim?

 

Evet, ürünleri StockMount’un entegrasyon sağladığı tüm platformlara otomatik olarak ekleyebilirsiniz. StockMount’un entegre olduğu platformlara https://www.stockmount.com/tr-tr/api-entegrasyonlari.html adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Ürünleri mağazalarımda listelemek için ne yapmalıyım?

 

StockMount entegrasyonu ile sadece listeleme koşullarını (Fiyat artış oranı, kargo şekli, kargo süresi vb.) belirleyerek ürünleri satışa çıkarabilirsiniz. StockMount sizin için ürünlerin kategori eşleşme işlemlerini ürün bazında yapar.

Her gün çalışan otomatik entegrasyonlarla ürünleriniz listelenir, stok ve fiyatları güncellenir. Bundan sonra sizin tek yapmanız gereken satış gerçekleştiğinde ürünü panel üzerinden satın almak.

 

Ürünleri listelemek için entegrasyon ücreti ödemem gerekir mi?

Hayır. StockMount Market kullanımı Piithalat Üyelerine tamamen ücretsizdir.

MarketMount paketi ile dilediğiniz kadar mağazada Market ürünlerini listeleyebilirsiniz. Ürünleriniz her gün otomatik olarak güncellenir. Mesajlarınızı StockMount üzerinden takip edebilirsiniz. Satışlarınızı StockMount üzerinden takip edebilir, fatura ve kargo etiketi hazırlayabilirsiniz.

 

Ürünleri satışa çıkarmak için ön ödeme yapmam gerekir mi?

 

Hayır. StockMount Market üzerinden satışa çıkaracağınız ürünler için hiçbir ön ödeme yapmanıza gerek yoktur. Ürünleriniz satıldığında, StockMount üzerinden ödeme yaparak ürünü satın almanız yeterlidir. Böylece sadece satışı gerçekleşen ürün için ödeme yaparsınız.

 

Ürün stoğu tutmama gerek var mı?

Hayır. Piithalat bir dropshipping yani stoksuz satış firmasıdır.

StockMount Market’in çalışma prensibi de stoksuz satış üzerine kuruludur.

Siz ürünleri listeler ve satışını yaparsınız, stoklarınızı Piithalat tutar ve ürün gönderimini sizin adınıza müşterinize yapar.

 

Ürünleri seçebilir ve düzenleyebilir miyim?

 

Evet. Satmak istemediğiniz ürünleri pasife alabilir, belirli bir stoğun ve belirli bir fiyatın altındaki ürünleri satışa çıkarmayabilirsiniz. Ancak bu genel olarak tavsiye ettiğimiz bir durum değildir. Eğer mağazanızda ürün sayısı ile ilgili kısıtlama varsa bu filtreleri kullanabilirsiniz. Ek olarak satışa çıkaracağınız ürünlerin ürün adı, ürün açıklaması ve ürün resmi gibi alanlarda değişiklik yapabilirsiniz.

Ürünümün faturasını müşterime nasıl ulaştıracağım?

StockMount ile hazırladığınız faturayı, ürünü satın alırken ek olarak sisteme yüklemeniz halinde Piithalat faturanızın çıktısını alarak ürün paketinin içine ekleyecektir. 

Ürünleri hangi kargo şekli ile satmalıyım?

 

Ürünlerinizi ister alıcı öder, ister mağaza öder şeklinde satabilirsiniz. Pazaryerlerinde kullandığınız kampanya kodları StockMount tarafından otomatik olarak tedarikçinize iletilir. Herhangi bir kampanya kullanmadan mağaza öder şeklinde satış yaptığınızda ödemeniz ürün ücreti + kargo ücreti şeklinde alınır. Müşterinize ücretsiz kargo ile gönderilir.

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4