Pump It Up Göğüs Büyüten Şişirilebilir Ped - Krem

Ürün Kodu: 210920182327


Marka: Piithalat


Stok: 1


Barkod: 2511520216459


Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 05 Haziran, 2020 Cuma günü kargoda.
24-Saatte Kargo

Şişirilebilir Göğüs Pedi Pump It Up Ürün Detayları 


Büyük ve gösterişli göğüsler, eskiden beri Türk insanının ortak beğenileri arasında yer alır. Özellikle göğsü küçük olan kadınlar, erkeklerin onu beğenmeyeceğine inanır ve bunun için ek takviyeler kullanır. Önemli olan buna gerek olup olmadığından ziyade, kişinin kendini nasıl daha güzel hissedeceğidir.

Silikon Destek bu anlamda en büyük kurtarıcılardan olsa da, her silikonun sağlıklı olmadığı bilimsel olarak da kanıtlanmıştır.    

Göğüs Silikon Destek Pedi, gerek isteneni karşılamada, gerekse sağlığınızı tehdit etmeme anlamında muhteşem bir üründür.

Şişirilebilir Göğüs Pedleri, üzerinde bulunan yuvarlak kısma bastırılarak şişirilebilir şekilde tasarlanmıştır. Kısacası bu Göğüs Pedi ile göğsünüzün hangi büyüklükte görüneceği tamamen sizin inisiyatifinize kalacak.

Göğüs büyütme ameliyatları ne kadar yaygınmış gibi görünse de hem maddi olarak pahalı olması, hem de içerdiği risk anlamında çok da tavsiye edilen bir durum değildir.

Sütyen Desteği, tüm sütyenlerle uyumludur. Sütyeninizin içine koyun ve kullanın, bu kadar basit.

Hava alan, sağlıklı ve antibakteriyel özel kumaştan üretilmiştir. Cilde kesinlikle zarar vermez. İşiniz bittiğinde üstündeki minik tıpaya bastırarak söndürebilir ve bu sayede çekmecenizde fazla yer kaplamasının önüne geçmiş olursunuz.

Bu Şişme Sütyen Pedi defalarca kullanıma uygundur.

Havalı olmayı seven Bayanlar; Göğüs Silikon Destek Pedi ile dimdik ve bakımlı göğüslere kavuşma ve kendinize güvenme fırsatını kaçırmayın, hem de bıçak altına yatmadan! 

Şişirilebilir Göğüs Pedi Pump It Up Ürün Paket İçeriği


Paket içerisinde 1 çift krem renkte Şişirilebilir Göğüs Pedi yer almaktadır.

Piithalat.com Yalnızca SATICI Sıfatı ile bayi olan kullanıcılara ürün satmaktadır.

"1. Yanlış Ürün Gönderimi. / 2. Eksik Ürün Gönderimi. / 3. Son Kullanma Tarihi Geçmiş Ürün Gönderimi / 4. Arızalı Ürün Gönderimi" gibi durumlar haricinde ürün iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

Bu gibi durumlarda tüm masraflar Piithalat.com’a ait olup Satıcı ‘dan masraf adı altında hiçbir ücret talep etmez.

Satıcı/Bayi sıfatıyla Piithalat.com’a üye olup , perakende alışveriş yapan kişi/kurumlar Satıcı/Bayi sıfatıyla üye oldukları için yine TİCARET Kanunu hükümlerince sitemizin ve Piithalat.com’un kurallarına tabidirler.

İLGİLİ ÜRÜNLER

Yukarı Git
Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4