Kargo ve Taşıma Bilgileri

Piithalat.com Tarafından Kargolama Hizmetleri Sırası İle Aşağıda Sıralanmıştır.

 

2016 Yılına Kadar Sürat Kargo Şubesini Bünyesinde Barındıran Piithalat.com , 2017 Yılından İtibaren Aras Kargoyu Bünyesine Katmasıyla Beraber , Operasyon Merkezimiz Ayrıca Aras Kargo Şubesi Olarak Hizmet Vermektedir. 

 

Aras Kargo Şubemiz Mecidiyeköy Yerine İSTOÇ ADAKENT Şubesi Olarak Değişmiştir. Kargo Kodlarınızı Girerken GG'de Şube Seçeneğine ADAKENT Yazınız. 

 

2 Eylül Tarihinden İtibaren 12,30 'a Kadarki Siparişler (Alıcı Öder , Mağaza Öder, Hepsiburada Aras) Aynı Gün Kargolanacaktır. 12,30 'dan Sonraki Siparişler Ertesi Güne Kalacaktır.

 

[Toptan Alımlarınız İçin] : Yaptığı Alışverişin Kendisine Gelmesini İsteyen Bayimizin Seçeceği Kargo Seçeneğidir. Saat 12:30 'a Kadar Sisteme Girilen Tüm Siparişler Aynı Gün KARGOLANMAKTADIR.

 

Alıcı Ödemelidir.

 

Mutlaka FATURASI Yanında Gönderilir. Dropshipping Seçeneğindeki Gibi Faturası Ardından Kargolanmaz. Aldığı Ürünlerin Faturasının Müşterisine Gitmesini İstemeyen Bayilerimiz Bu Seçeneği Seçmemelidirler.

 

Kargo Takip Kodu Her Akşam 20.00 ‘dan Sonra Sisteme İşlenir.

 

 

Ambar (Müşteri Anlaşması)  : Yaptığı Alışverişin Kendisine Gelmesini İsteyen Bayimizin Seçeceği Kargo Seçeneğidir.

 

Ambara Verilecek Ürünler ile Beraber FATURASI’da Yanında Gönderilmektedir.

 

 

Ciceksepeti.com Öder :  Yaptığı Alışverişin Ciceksepeti.com Kargo Kampanya Kodu ile Müşterisine Ulaşmasını İsteyen Bayimizin Seçmesi Gereken Kargo Seçeneğidir.  Tarafımızdan Yurtiçi Kargo'ya Her Sabah Kargolar Teslim Edilmektedir. Dolaysıyla Siparişleriniz Ertesi Gün Kargoya Teslim Edilir.

 

Bayimiz Mutlaka Kargo Kampanya Kodunu ve ŞABLONUnu Sisteme Girmek Zorundadır.

 

Müşteriye Kargo Takip Kodu Verilmez. İlgili Sipariş Kargo Şubesine Teslim Edildikten Sonra Kargo Şubesindeki İşlem Yoğunluğuna Göre Siparişin Kargolanmasıyla Sistemden Otomatik Olarak Düşecektir.

 

Alıcıya Fatura Gönderilmez. Fatura Bayiye Kesilir.

 

 

 

Dropshipping - Alıcı Öder  : Sattığı Ürünü Müşterisine Alıcı Öder Göndermek İsteyen Bayinin Seçmesi Gereken Kargo Seçeneğidir. Kargo Takip Kodu Her Akşam 20.00 ‘dan Sonra Sisteme İşlenir. Alıcıya Fatura Gönderilmez. Fatura Bayiye Kesilir. Saat 12:30 'a Kadar Sisteme Girilen Tüm Siparişler Aynı Gün KARGOLANMAKTADIR.

 

 

Dropshipping - Peşin Ödeme / Mağaza Öder :  Sattığı Ürünü Müşterisine Peşin Ödeme / Mağaza Öder Göndermek İsteyen Bayinin Seçmesi Gereken Kargo Seçeneğidir. Kargo Takip Kodu Her Akşam 20.00 ‘dan Sonra Sisteme İşlenir. Alıcıya Fatura Gönderilmez. Fatura Bayiye Kesilir. Saat 12:30 'a Kadar Sisteme Girilen Tüm Siparişler Aynı Gün KARGOLANMAKTADIR.

 

 

 

Hb Şablon Aras ile Gönderim  : Yaptığı Alışverişin Hepsiburada.com Kargo Kampanya Kodu ile Müşterisine Ulaşmasını İsteyen Bayimizin Seçmesi Gereken Kargo Seçeneğidir.  Saat 12:30 'a Kadar Sisteme Girilen Tüm Siparişler Aynı Gün KARGOLANMAKTADIR.

 

Bayimiz Mutlaka Kargo Kampanya Kodunu Sisteme Girmek Zorundadır.

 

Müşteriye Kargo Takip Kodu Verilmez. İlgili Sipariş Kargo Şubesine Teslim Edildikten Sonra Kargo Şubesindeki İşlem Yoğunluğuna Göre Siparişin Kargolanmasıyla Sistemden Otomatik Olarak Düşecektir.  Alıcıya Fatura Gönderilmez. Fatura Bayiye Kesilir.

 

 

Kapıda Ödemeli Gönderi (Müşteri Anlaşması) : Yaptığı Alışverişi Kapıda Ödemeli / Tahsilatlı Olarak Kendi Anlaşması İle Göndermek İsteyen Bayinin Seçmesi Gereken Kargo Anlaşmasıdır. Tarafımızdan Müşterinin Çalıştığı  Kargo Firmasına Her Sabah Kargolar Teslim Edilmektedir. Dolaysıyla Siparişleriniz Ertesi Gün Kargoya Teslim Edilir.

 

Bu Seçenekte Bayi, Firmamıza Sadece Aldığı Ürünün Bedelini Öder.  Müşteriye Kargo Takip Kodu Verilmez. İlgili Sipariş Kargo Şubesine Teslim Edildikten Sonra Kargo Şubesindeki İşlem Yoğunluğuna Göre Siparişin Kargolanmasıyla Sistemden Otomatik Olarak Düşecektir.  Alıcıya Fatura Gönderilmez. Fatura Bayiye Kesilir.

 

 

Mağaza Öder :  Sattığı Ürünü Müşterisine Peşin Ödeme / Mağaza Öder Göndermek İsteyen Bayinin Seçmesi Gereken Kargo Seçeneğidir. Kargo Takip Kodu Her Akşam 20.00 ‘dan Sonra Sisteme İşlenir. Alıcıya Fatura Gönderilmez. Fatura Bayiye Kesilir. Saat 12:30 'a Kadar Sisteme Girilen Tüm Siparişler Aynı Gün KARGOLANMAKTADIR.

 

 

Piithalat Deposundan Teslim Almak İstiyorum – İSTOÇ : Bayimizin Siparişini Depomuzdan Almak İçin Seçmesi Gereken Kargo Seçeneğidir.

 

 

Ptt Avm (Mutlaka Şablon Giriniz) : Yaptığı Alışverişin ePttavm.com Kargo Kampanya Kodu ile Müşterisine Ulaşmasını İsteyen Bayimizin Seçmesi Gereken Kargo Seçeneğidir.

 

Bayimiz Mutlaka Kargo  ŞABLONU ‘nu Sisteme Girmek Zorundadır.

 

Müşteriye Kargo Takip Kodu Verilmez. İlgili Sipariş E-Ptt Kargo Görevlisi Tarafından 3 iş Gününde Depomuza Uğrayacak Teslim Alması ve Kargolanmasıyla Sistemden Otomatik Olarak Düşecektir.  Alıcıya Fatura Gönderilmez. Fatura Bayiye Kesilir.

 

Trendyol Öder : Yaptığı Alışverişin Trendyol Kargo Kampanya Kodu ile Müşterisine Ulaşmasını İsteyen Bayimizin Seçmesi Gereken Kargo Seçeneğidir. Aras Kargo Gönderimleri Saat 12:30 'a Kadar Sisteme Girilen Tüm Siparişler Aynı Gün KARGOLANMAKTADIR. Diğer Kargo Firmalarına Tarafımızdan Her Sabah Kargolar Teslim Edilmektedir. Dolaysıyla Siparişleriniz Ertesi Gün Kargoya Teslim Edilir.

 

Bayimiz Mutlaka Kargo Kampanya Kodunu Sisteme Girmek Zorundadır.

 

Müşteriye Kargo Takip Kodu Verilmez. İlgili Sipariş Kargo Şubesine Teslim Edildikten Sonra Kargo Şubesindeki İşlem Yoğunluğuna Göre Siparişin Kargolanmasıyla Sistemden Otomatik Olarak Düşecektir.  Alıcıya Fatura Gönderilmez. Fatura Bayiye Kesilir.

 

Birfatura Öder : Birfatura.com Kredili Kargo Hizmetini Kullanan Bayilerimizin Kontörlerinden Harcayarak Bize Sadece Paketleme Ücreti Ödedikleri , Kargo Bedeli Ödemedikleri Kargolama Sistemidir. Bayiye Kod Verilmez. Sisteminden Otomatik Düşmektedir. Sadece Aras Kargo ve Sürat Kargo Kontörleri Kullanılır. Alıcıya Fatura Gönderilmez. Fatura Bayiye Kesilir. 

Aras Kargo Kontöründe ; Saat 12:30 'a Kadar Sisteme Girilen Tüm Siparişler Aynı Gün KARGOLANMAKTADIR. Sürat Kargo'da Ertesi Gün Şubeye Teslim Edilmektedir.

 

Birfatura Alıcı Öder : Birfatura.com Kargo Entegrasyonu ile Kargo Kodu Beklemeden Kargolarının Otomatik Düşmesini İsteyen Bayilerimizin Kullandıkları Kargolama Yöntemidir. Bu Sayede Sisteme Girdikleri Amazon , Gg, N11 Kargoları Otomatik Olarak Sistemden Düşmekte Olup Sadece Paketleme Ücreti Alınmaktadır. Aras Kargo ve Mng Kargo Kodları Kullanılmaktadır.

Saat 12:30 'a Kadar Sisteme Girilen Tüm Siparişler Aynı Gün KARGOLANMAKTADIR.

Müşteri Kargo Ücretini Kapıda Ödemektedir. Fatura Gönderilmez. Fatura Bayiye Kesilir.

 

 

Birfatura Satıcı Öder : Birfatura.com Kargo Entegrasyonu ile Kargo Kodu Beklemeden Kargolarının Otomatik Düşmesini İsteyen Bayilerimizin Kullandıkları Kargolama Yöntemidir. Bu Sayede Sisteme Girdikleri Amazon , Gg, N11 Kargoları Otomatik Olarak Sistemden Düşmektedir. Aras Kargo ve Mng Kargo Kodları Kullanılmaktadır. Saat 12:30 'a Kadar Sisteme Girilen Tüm Siparişler Aynı Gün KARGOLANMAKTADIR.

Bayi Kargo Ücretini Sistem Üzerinden Öder. Fatura Gönderilmez. Fatura Bayiye Kesilir.

 

 

N11 Öder : N11.com Kargo Entegrasyonu ile Kargo Kodu Beklemeden Kargolarının Otomatik Düşmesini İsteyen Bayilerimizin Kullandıkları Kargolama Yöntemidir. Bu Sayede Sisteme Girdikleri N11 Kargo Kodlaro ile Kargoları Otomatik Olarak Sistemden Düşmektedir.  Sadece Yurtiçi ve Ptt Kodları Kullanılmaktadır. Tarafımızdan Yurtiçi Kargo'ya veya Ptt Kargoya Her Sabah Kargolar Teslim Edilmektedir. Dolaysıyla Siparişleriniz Ertesi Gün Kargoya Teslim Edilir.

Bayi Kargo Ücretini N11 Sisteminden Öder. Fatura Gönderilmez. Fatura Bayiye Kesilir.

 

 

Hepsiburada.com Yurtiçi / Ptt / Sürat Öder : Hepsiburada.com Kargo Entegrasyonu ile Kargolama Yaptıkları Kargolama Yöntemidir. Bu Sayede Sisteme Girdikleri Hepsiburada.com Kargo Kodlaro ile Kargoları Otomatik Olarak Sistemden Düşmektedir.  Sadece Yurtiçi  , Sürat ve Ptt Kodları Kullanılmaktadır. Tarafımızdan ilgili Kargo'ya Her Sabah Kargolar Teslim Edilmektedir. Dolaysıyla Siparişleriniz Ertesi Gün Kargoya Teslim Edilir.

Fatura Gönderilmez. Fatura Bayiye Kesilir.

 

 

Kargo Ücretleri Aşağıdaki Gibidir : 

 

[Toptan Alımlarınız İçin] : Paketleme Ücreti Alınmamaktadır.

 

Ambar (Müşteri Anlaşması)  : Paketleme Ücreti Alınmamaktadır.

 

Ciceksepeti.com Öder : Çiçeksepeti Siparişleri İçin Kullanılan Zarf ve Not Kağıtları Bayimiz Tarafından Karşılanmaktadır. Paketleme Ücreti Olarak 1 TL Alınmaktadır.

 

Dropshipping - Alıcı Öder  : Paketleme Ücreti Olarak 1 TL Alınmaktadır.

 

Dropshipping - Peşin Ödeme / Mağaza Öder : Paketleme Ücreti Alınmamaktadır. Kargo Ücreti Sabit 9,49 TL 'dir.

 

Hb Şablon Aras ile Gönderim  : Paketleme Ücreti Olarak 1 TL Alınmaktadır.

 

Kapıda Ödemeli Gönderi (Müşteri Anlaşması) :  Paketleme Ücreti Olarak 1 TL Alınmaktadır.

 

Mağaza Öder : Paketleme Ücreti Alınmamaktadır. Kargo Ücreti Sabit 9,49 TL 'dir.

 

Ptt Avm (Mutlaka Şablon Giriniz) :  Paketleme Ücreti Olarak 1 TL Alınmaktadır.

 

Trendyol Öder : Paketleme Ücreti Olarak 1 TL Alınmaktadır.

 

Birfatura Öder : Paketleme Ücreti Olarak 1 TL Alınmaktadır.

 

Birfatura Alıcı Öder : Paketleme Ücreti Olarak 1 TL Alınmaktadır.

 

Birfatura Satıcı Öder : Paketleme Ücreti Alınmamaktadır. Kargo Ücreti Sabit 9,49 TL 'dir.

 

N11 Öder : Paketleme Ücreti Olarak 1 TL Alınmaktadır.

 

Hepsiburada.com Yurtiçi / Ptt / Sürat Öder : Paketleme Ücreti Olarak 1 TL Alınmaktadır.

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4